KONST / Litografier / Färglitografi 12433538
nr 1243 3538
Erkers Marie Persson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Dalarna. Signerad, numrerad 152/360. Motivet: 42x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:46:11
200 kr
250 kr
Erkers Marie Persson
Läs mer om Erkers Marie Persson